9 Ağustos 2013 Cuma

Buffy s5Kaynak: Almost got shagged + Whedonverse Gifs + Goodbye Piccadilly

(GIF'lerin tamamının yüklenip hareketlenmeye başlaması için bir süre beklemeniz, düzgün yüklenmezlerse de sayfayı yenilemeniz gerekebilir.)

Diğer BtVS GIF setleri: s1 | s2 | s3 | s4 | s5 | s6 | s7

8 yorumcuk:

Magic and Dust dedi ki...

Favori sezonumdur.
Merakla takip ediyorum :) Tara T.T

SPIKE!!!
http://media.tumblr.com/90f108ffaa719f46144e6991fb6e08f9/tumblr_inline_mmtmzdVJFB1qz4rgp.gif

İlkbahar dedi ki...

Bilen Arkadaşlar Anlatabilirmi Bana Bu Nasıl Bi Dizi? Komedi mi, Dramamı? Tavsiye Edermisiniz?

barış dedi ki...

Sezon 5, köklere ve aileye dönüş. Kesinlikle muhteşem bir sezon. Üzerine söylenecek hiçbir söz yok. Favori bölümlerim: The Gift, Intervention, Fool For Love, In To The Woods, Blood Ties, Tough Love, Family ve hepimizin içini acıtan, bnim sadece bir kez izleyebildiğim, bir daha izlemeye cesaret edemedğim: The Body.

okyay dedi ki...

@İlkbahar, dizinin tam adı Buffy The Vampire Slayer. 1997-2004 yılları arasında çekilmiş. Aslında fantastik bir aksiyon dizisi ama içinde hem komedi hem de dram var. Kesinliklte tavsiye ederim, evet eski sayılabilecek bir dizi ve yavaş bir tempoda başlıyor, ama çok başarılı ve etkileyici bir yapım. Fantastik dizileri sevmem, vampirleri neyleyim diyorsan bile izle, içinde hayata, aşka, ilişkilere, daha bir dolu meseleye dair çok şey var.

Mert dedi ki...

Merhabalar... Sanattan hoşlanıyorsanız Kafa'ya, yorumlarınızla beklerim. :)

even better than the real thing dedi ki...

Ah Glory ah :) Bunca yıldan sonra bile hala en seksi ve en 'witty' villain sensin.

KadirBey dedi ki...

Çoğu buffy bölümünü birden fazla kez izlemişimdir ama the body...Beni o kadar etkileyen çok az dizi bölümü vardır.Sanırım 5. sezon da benim favorim :) 4. sezon dizinin yeni atmosferine alışma süreci gibiydi ama 5. sezonda her şey oturmuştu.

Adsız dedi ki...

Buffy'nin annesinin cenazesine Angel'ın gelmesi öylesine doğal, öylesine güzeldi ki!

işte gerçek aşk böyle bir şey. hayatınızda kim olursa olsun, ne kadar zaman geçerse geçsin her zaman birliktesinizdir. ne kadar uzun süre görüşmediğiniz fark etmez..